Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi

Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi (https://straż-ochrony-przyrody-komenda-główna.prv.pl/) - warunki użytkowania niniejszego serwisu internetowego:

Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi prowadząc swoją działalność stara się  szanować prawa własności intelektualnej. W naszym serwisie internetowym zamieszczamy dokumenty chronione prawem autorskim, jak również inne materiały będące pod ochroną prawa autorskiego.

Nazwa: Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi oraz znak graficzny SOP są zastrzeżone - dlatego nie mogą być używane w reklamie, ani w publikacjach pokrewnych bez wyraźnej pisemnej zgody Administratora strony, Komendanta Głównego Straży Ochrony Przyrody w Łodzi gen. SOP mgr Leszka Sławomira Pręcikowskiego. Dotyczy to również innych nazw, znaków i wzorów zastrzeżonych na rzecz Straży Ochrony Przyrody Komendy Głównej w Łodzi.

Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi dopełnia wszelkich starań by informacje zamieszczane w naszym serwisie były obiektywne i zgodne z prawdą. Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi jednakowoz w żadnym wypadku nie będzie ponosiła odpowiedzialności za jakiekolwiek straty związane z wykorzystania zawartych w naszym serwisie informacji.

Korzystanie z utworów, informacji i danych umieszczonych w serwisie Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do utworów w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z tych utworów jedynie w zakresie dozwolonym przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest kopiowanie utworów lub ich części, a także ich udostępnianie publicznie poza przypadkami wyraźnie dopuszczonymi w wyżej wymienionej ustawie.

Wszelką odpowiedzialność za działania sprzeczne z prawami autorskimi ponoszą użytkownicy serwisu. Udostępniając swoje materiały za pośrednictwem serwisu użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystywanie tych materiałów przez pozostałych użytkowników. Administrator zastrzega sobie prawo do redagowania, kopiowania i rozpowszechniania tych materiałów.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych w serwisie internetowym Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi (https://straż-ochrony-przyrody-komenda-główna.prv.pl/):

Wszelkie dane i informacje pojawiające się w naszym serwisie internetowym, które mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi innych firm lub ich właścicieli -  zostały przez nas użyte jedynie dla celów identyfikacyjnych. Dane i informacje publikujemy wyłącznie w celach informacyjnych.

© Straż Ochrony Przyrody Komenda Główna w Łodzi (https://straż-ochrony-przyrody-komenda-główna.prv.pl/):

Dostępne w naszym serwisie internetowym informacje i inne materiały tekstowe oraz wszelkie materiały graficzne, pliki dźwiękowe, foto i video - nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody: Komenda Główna Straży Ochrony Przyrody w Łodzi, Komendant Główny SOP, Administrator Serwisu: gen. SOP mgr Leszek Sławomir Pręcikowski. ©Wszelkie prawa zastrzeżone.Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl